داستان ایران رز

شرکت ایران رز، سرآمد سالها تجربه و برتری، محصولی از گلستان‌های قمصر کاشان پایتخت دیرینه گل و گلاب است که دیر بازیست با تلاش در زمینه تولیدات سنتی همگام با تکنولوژی‌های روز توانسته است تا با دستگاههای مدرن به همراه بسته‌بندی کاملا مکانیزه به تولید بیش از 80 نوع عرقیات احتمام ورزد. این مجموعه مفتخر است تا با برخورداری از گروهی پویا متشکل از مدیران آگاه با دانش روز دنیا و کارشناسانی مجرب بستری مناسب در زمینه تولید محصولات گیاهی و با کیفیت فراهم آورد. اهداف اصلی شرکت بر پایه سلامت، اصالت، نوآوری و رضایت مشتری شکل گرفته است که همراه با بسته‌بندی خلاقانه خویش محصولی متفاوت را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است، این شرکت جزء نخستین برندهای منتخب دریافت استاندارد ملی صادرات است که صادرات به کشورهای حاشیه منطقه خلیج فارس و ارائه اسانس گل محمدی به کشورهای اروپایی جهت تولید عطر و ادکلن از مجموعه فعالیت‌هایی است که نقش بسزایی در صادرات غیر نفتی کشور ایفا کرده که مسلما گامی بلند جهت اعتبار شرکت و داشتن ایرانی سربلند می باشند.

تفاوت ما

آنچه فقط ایران رز قادر به انجام آن است .

روش تقطیر

برای تقطیر کامل از روشهای گوناگونی برای استخراج هر چه بیشتر ماده موثره استفاده می شود. هر یک از روش ها دستگاه ها و تجهیزات منحصر به فرد خود را داراست. بطور مثال روش‌های انبیق و قرع و قرع معکوس برای عرقیات با اسانس‌های فرار و غلیظ استفاده می‌شود که استفاده از این روش‌ها تنها در ایران‌رز امکان پذیر است.

بسته بندی و پاستوراسیون

این امر جهت از بین بردن بار میکروبی محصولات صورت می‌پذیرد. امروزه به دلیل سهولت کار از روش جوشاندن دوباره در دمای 80 درجه سانتی‌گراد و بسته‌بندی در دمای 70 درجه سانتی‌گراد و تونل یووی استفاده می‌شود. این امر علاوه بر از بین بردن ماده موثره باعث ایجاد مواد مضر نیز می‌شود. ایران‌رز با اجرای روش‌های نوین پاستور فیلتر و اشباع‌سازی عرقیات معضلات و مضرات روش‌های قدیمی را به حداقل رسانده است.

آزمایشگاه

اين تست هابه منظور ارزيابی ميزان ميكروارگانيسم‌های موجود در انواع فرآورده‌های دارويی و در هر نوع ماده خاص كه در نهايت به محصول مورد نياز می‌انجامد صورت می‌گيرد.  باكتريهای Ecoli، سالمونلا، استاف اورئوس، سودوموناس آئروژينوزا و قارچهای آسپرژيلوس نايجر و كانديدا آلبيكنس نبايد به هيچ وجه در نمونه حضور داشته باشند كه در صورت عدم تطابق با هركدام از اين موارد نمونه بايد تنداليزه گرديده و مجددا بررسی شود.

آشنایی بیشتر با اعضای ایران رز

متخصصین تیم ما

مهندس سید محمد نوابی

کارآفرین نمونه کشور جوان ترین صادرکننده گلاب ایران

مهندس سید محمدصادق موسوی

کار آفرین و مدیر تولید مجموعه ایران رز 

محصولات پوستی

 محصولاتی منحصر بفرد با استفاده از اسانس طبیعی تولید شده از گل های محمدی مرغوب با کمک متختصصان و فرمولاتورهای ایران رز 

گیاهان دارویی

انواع گیاهان دارویی ارگانیک با خواص درمانی ویژه. ﮐﯿﻔﯿﺖ گیاهان ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺨﻠﺘﻒ دارد. ﻋﻼوه ﺑﺮ اﻗﺪاﻣﺎت اوﻟﯿﻪ ﻻزم اﺳﺖ ﺑﻪ بررسی ﻣﯿﺰان اﺳﺎﻧﺲ و ﻣﺎده ﻣﻮﺛﺮه ﮔﯿﺎﻫﺎن در ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺗﻮﺟﻪ داشت.

معجون های گیاهی

ترکیبات گیاهی ایران رز متشکل از گیاهان کمیاب و فرمولاسیون دقیق علمی است که فرم های دارویی و خواص آن در کتب و منابع طب سنتی اثبات شده است. 

عرقیات گیاهی

ایران رز برای اولین بار برای نشان دادن اصالت عرقیات اقدام به تولید محصولات همراه با شناسنامه شناسایی و اصالت کالا کرده است.

اسکرول به بالا